Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Jelentkeztem online BKF_SZKI-r...

Jelentkeztem online BKF_SZKI-re intézményi kommunikátornak, küldtek egy visszaigazoló e-mailt. Ezt már vehetem úgy, hogy biztos helyem van a suliban, vagy csak beiratkozáskór dől el, hogy valóban felvettek-e?

Figyelt kérdés
2011. jún. 9. 18:15
 1/8 anonim ***** válasza:

Ha jól láttam a neten, akkor ez egy főiskola igaz?

Akkor ugyanazok a dolgok érvényesek rá, mint egy egyetemre. Visszaigazoló emailt mindenki kap, amivel azt közlik, hogy megérkezett a jelentkezési lap, és a jelentkezésed érvényes. Mást nem jelent. Hogy felvettek-e, az majd július közepén fog eldőlni, amikor kiadják, hogy milyen szakra idén mennyi a ponthatár. Ekkor megláthatod, hogy a te pontszámoddal bent vagy-e, ha igen, akkor boldog lehetsz, ha nem, akkor sajnos nem. A felvételed azonban majd akkor lesz hivatalos, ha megkapod a levelet, amiben az áll, hogy örömmel értesítjük, felvételt nyert intézményünkbe. Ebben a levélben fogják neked leírni, hogy hová és mikor kell menned beiratkozni. Ha minden megvan, akkor véglegesen is a suli tanulója lehetsz.

2011. jún. 9. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Azért van a BKF szakközépiskola (-SZKI-), hogy tanulói jogviszonnyal jelentkezhess OKJ-s képzésre, így továbbra is megmarad az államilag támogatott 12 féléved egyetemen, ill. főiskolán. Erre nem február 15ig kellett jelentkezni, hanem lehet egészen aug. végéig : ). Ezért vagyok bajba xx ... az emailben azt írták, hogy jún 15-től lehet menni beiratkozni. De azért jó lenne tudni előtte, hogy akkor felvesznek-e , mert az úgy jó lesz, hogy ott közlik "bocsi, nemveszünk fel, mehetsz haza xx "
2011. jún. 9. 18:45
 3/8 anonim ***** válasza:
Sajnálom. Akkor félreértettem. Ezt sajnos nem tudom. És még egyszer bocsi, hogy hülyeséget írtam.
2011. jún. 9. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Semmi gond : )
2011. jún. 9. 19:44
 5/8 anonim ***** válasza:

Szia


Szerintem már fel vagy véve, mert én is oda járok és beiratkozáskor már biztos volt hogy felvettek, és én is csak egy visszaigazoló emailt kaptam. (De amúgy mi van a visszaigazolásban? már nem emlékszem, bele van írva hogy felvettek vagy csak hogy a jelentkezést tudomásul vették? Vagy az is benne van mikor van a beíratkozás? -Ha az rajta van biztos felvettek)

2011. jún. 10. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Tisztelt Jelentkező!


Köszönettel vettük a jelentkezését a szakközépiskolánkba.


A beiratkozásra lehetősége ez év július 15-től napközben lesz az

iskolánk telephelyén (Egressy út 178/G, Budapest, 1149), személyesen.


Addig is bármilyen kérdése van, kérem, keressen meg minket bizalommal.


Hát végülis azt nem írja, hogy felvettek ... no majd meglátom : ). Remélem nem ez lesz, hogy már betelte a hely. Megpróbálok bemenni rögtön az első nap xx : )

2011. jún. 10. 13:13
 7/8 anonim ***** válasza:

Szia, 10:39 -es vagyok


Bármikor bemehetsz beiratkozni, a jelentkezésed megvan nekik így nem fogják azt mondani augusztus végén sem hogy betelt a hely. Úgyhogy ne izgulj emiatt.

2011. jún. 10. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Okés : ) Köszi : )
2011. jún. 10. 18:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!