Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Történelem könyv emelt szintű...

Történelem könyv emelt szintű érettségihez?

Figyelt kérdés
Emelt töri érettségire szeretnék felkészülni. Könyvesboltokban rengetek könyvet láttam, ezzel kapcsolatban. Ti mit ajánlanátok? Tapasztalatok?
2011. jún. 9. 21:02
 1/5 anonim ***** válasza:
Én most emelteztem, nem vettem semmi könyvet, így is fel tudtam készülni, bár olyan tanárom is volt aki felkészített. De nagyon sokaknál láttam egy kisebb méretű, undorító zöld színű könyvet... Ha jól tudom abból minden évben adnak ki újabb kiadást, az aktuális szóbeli tételekkel. Nézz szét a könyvesboltok honlapjain. És már az írásbeli előtt kezdj el a szóbelire tanulni (de persze ne csak azt), megkönnyíted a saját dolog is és lehet véletlen pont benne lesz egy pár dolog az írásbeliben is:)
2011. jún. 9. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Szerintem a Száray féle könyvek nagyon jók. Minden benne van még az emelthez is. Ha azok megvannak akkor esetleg csak azt a könyvet szerezd még be, amit az előttem szóló javasolt, de más nem kell.
2011. jún. 9. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Száray-féle forrásközpontú tankönyvek.Ha ezeket megtanulod,akkor mindent tudsz.
2011. jún. 9. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
A Száray 9-11, és mi a Dupcsik-Repárszky féle 4-eset használtuk, kiegészítésekkel, amiket a tanár különböző egyéb könyvekből tett mellé, főleg a világháborúknál.
2011. jún. 9. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm a válaszokat! Így legalább már most elkezdhetek tanulni az emeltre :)
2011. jún. 12. 10:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!