Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Mennyivel nehezebb egy biosz...

Mennyivel nehezebb egy biosz emelt, mint egy közép? és idegennyelvből?

Figyelt kérdés
2011. jún. 12. 22:14
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
Én bioszból emelteztem idén másodszorra, és azt mondom hogy egy év kőkemény és folyamatos készülésbe került az hogy most nagyon jó lett. Szerintem a középszintre elég az, ha faktos vagy, és a gimnázium alatt végig tanultál az órákra. Nyelvből annak idején hezitáltam az emelt szintű és a nyelvvizsga között, de végül úgy döntöttem többet érek egy felsőfokú nyelvvizsgával, persze több tanulással de megérte. Ugyanúgy pluszpont és jobban hangzik ha van egy nemzetközileg elismert nyelvvizsgád mint egy emelt szintű érettségid. Bár az a fő kérdés hogy mi a felvételi tantárgyad.
2011. jún. 16. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:

ELTE-n vagyok franciás

és azért mentem el kétszer, mert az első nem volt elég jó ahhoz, hogy máshova is tudjak jelentkezni :)

most másodéves franciás és első éves oroszos vagyok :)

2011. jún. 17. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim válasza:
nekem szinte mindenki(tanárok,diákok)az mondta hogy ha már érettségizem bioszból akkor érdemes emeltet csinálni mert a középre is sokat kell tanulni és az emelt nem sokkal nehezbb mint egy közép...ha már annyit tanulsz rá:) én is nyáron fogok rá tanulni. hajrá:))
2011. jún. 17. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:

Nekem tavaly semmi tanulással 56 %-os lett a közép biosz _írásbelim_, idén az emelt 74, de egy évet szántam rá. Lehetett volna jobb is, de ha nem rontottam le a szóbelivel, annak már örülök.

Egyébként emelt bioszon a szóbeli a gázos.

2011. jún. 17. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!