Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Az hogy működik, hogyha 2...

Az hogy működik, hogyha 2 középiskolába adom be a jelentkezésemet és mind2 helyre felvesznek akkor melyikbe kell mennem? Azt én választom ki vagy meg van szabva hogy abba amit elsőként megjelöltem?

Figyelt kérdés
2011. jún. 14. 15:54
 1/3 anonim ***** válasza:
Azért van a sorrend,amit te állítottál össze.Megjelöltél valamit első helyen,mert azt szeretnéd,ha elsőként oda vennének fel.Nem értem,mi a probléma.
2011. jún. 14. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Oda mész amit elsőnek jelöltél be,de ah esetleg meg gondoltad magad akkor még mindig mehetsz másik helyre de ahhoz már kérvényt kell benyújtanod meg kissé bonyolultabb, de megoldható.
2011. jún. 14. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Hát a második kommentelő válaszát köszönöm mert nagyon hasznos volt az elsőnek viszont üzenem: nem sok a probléma csak az a baj hogy nem tudom eldönteni melyik középiskolát jelöljem meg elsőként: ezek a választásaim: Békéscsaba-Andrássy Gyula Gimnázium és Kollégium és Orosháza-Táncsics Mihály Gimnázium és Szakközépiskola
2011. jún. 14. 20:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!