Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Mit tegyek, hogy legyőzzem a...

Mit tegyek, hogy legyőzzem a félelmemet?

Figyelt kérdés
20 éves vagyok. 18 voltam, amikor leérettségiztem. Budapesten élek. Az a helyzet, hogy vissza kellene mennem a régi sulimba, mert csak ott van olyan szak, amit szeretnék elvégezni. Eléggé félek tőle, mert a tanárok mind ismernek. Lehet, hogy néhány diák is. Nem tudom. Nagyon félek. Mit tegyek, hogy legyőzzem a félelmemet?
2011. jún. 15. 13:52
 1/3 anonim ***** válasza:
De mitől félsz? Azt értjük, hogy a tanároktól, iskolatársaktól, de miért? Úgy könnyebb lenne segíteni.
2011. jún. 15. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Mindig ilyen voltam. Nagyon félős típus. Az, hogy majd kirekesztve érzem magam. Hogy folyton kérdezgetik a tanárok, hogy miért jöttem vissza, meg ilyenek! Tudom, bután hangzik! :(
2011. jún. 15. 14:11
 3/3 anonim ***** válasza:
Hát ha megkérdezik, akkor megmondod, hogy miért vagy ott. :) Nincs ebben semmi... Én is visszajártam ebben az évben, mert emelt szintre készítettek fel, és először persze megkérdezték, hogy mit csinálok ott, de aztán megszokták. Ne félj, ne hagyd ki ezt a lehetőséget! ;) Mégiscsak jobb olyan helyre járni, ahol nem vagy tök idegen... Szerintem.
2011. jún. 20. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!