Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mit csináljak, hogy legyőzzem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak, hogy legyőzzem a félelmemet? Miből veszem észre, hogy tetszem-e neki? Milyen jeleket adjak neki, hogy tetszik nekem?

Figyelt kérdés

Nagyon tetszik egy fiú,3 évvel idősebb nálam,de megőrülök érte.Csak egy baj van,hogy nem tudom hogy tetszem-e neki,meg az hogy én nagyon félénk vagyok,szóval nem tudok sokáig egy fiúra nézni,mert elpirulok,de nagyon.Odamenni se merek hozzá,mert nem tudom mit mondjak neki,és előtte meg se mernék szólalni.

15/L


2010. máj. 7. 21:16
 1/8 anonim ***** válasza:
ügyelj a testbeszédre, nézz utána a neten és onnan tudni fogod
2010. máj. 7. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
ha dögös vagy azaz jó csaj akkor csak szimplán közeledj hozzá, de ha szakálad van és úgynézzel ki mint Paris Hilton a 300 paródiában akkor inkább ásd el magad :):)
2010. máj. 7. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
De hogyan közeledjek hozzá?
2010. máj. 7. 21:27
 4/8 anonim ***** válasza:

előző vok

néha mondjuk belecsípsz a seggébe lógj vele minél többet stb..

2010. máj. 7. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
DE személyesen nem is ismerem,csak látásból.Meg amúgy se csipkedném egy fiú seggét.
2010. máj. 7. 21:34
 6/8 anonim ***** válasza:

szerintem ha a közelében vagy, akkor menj el előtte és közben nézz rá, mosolyogj.

Próbáld leküzdeni a félelmedet. amúgynem biztos, hogy baj, hogy elpirulsz :) abból biztos leveszi a srác, hogy bejön neked.

aztán,ha visszamosolyog vagy bármilyen pozitív jelet ad, akkor hajrá :)


14/L

2010. máj. 7. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Szerintem is csak apró jelekkel közeledj felé, az előttem szóló jókat írt.

Szóval, mosolyogj rá, legyél pl a folyosón a közelében (egy suliba jártok?), sétálj el mintegy véletlenül előtte szünetben, és akkor lehetséges, hogy észrevesz. Szemezz vele!:-) Ja, és persze, mindig legyél csinos :-)

2010. máj. 7. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
nekem mikor tetszett egy fiú, megfogtam a seggét, mert már "nem bírtam magammal" :D:D:D:D És bejött neki, utána 1 évig jártunk :D
2010. máj. 7. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!