Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Ham ár 5éve nem tanulok és...

Ham ár 5éve nem tanulok és most 3honap alatt lerakhatom a 9-10osztályt akkor az nem nagy hátrány hogy sokáig nem tanultam mert minndent elfelejtettem ami az általános iskolába volt? és családi gondok miatt nem mentem edig azért maradtam ki 5évig:S

Figyelt kérdés
És most lehetöségem van lerakni aztán meg mennék közép suliba csak annyira félek ugye rég nem voltam közösségbe, rég nem tanultam,de mennék is meg nem is mert berezeltem vagy ne vagyem ilyen komolyan igaz? mennyek és lesz ami lesz...
2009. márc. 22. 15:39
 1/1 anonim ***** válasza:

Szerintem feltétlenül menjél.Károd nem származhat belőle. Én a középiskola meg a főiskola között hagytam ki 4 évet, de szerintem nekem csak jót tett. Teljesen friss aggyal tudtam a fősulira koncentrálni.

Szerintem max. azt hiszed, hogy nem emlékszel semmire az általános iskolás tanulmányaidból, de ha szükség lesz rá, majd előjön.

2009. márc. 22. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!