Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Milyen tapasztalatotok van az...

Milyen tapasztalatotok van az interkulturális pszichológia és pedagógia mesterszakkal kapcsolatban?

Figyelt kérdés
Szükségem lenne álláspontotok, élményeitek szemléletes kifejtésére, mert most elbizonytalanodtam, hogy jelenlegi felvételi eljárásban módosítsak-e a sorrenden. Egyelőre az első az interkulti...
2011. jún. 15. 23:03
 1/5 A kérdező kommentje:
KÖSZ A VÁLASZOKAT
2011. nov. 7. 21:08
 2/5 anonim ***** válasza:

szia, erre mentél végül? én is szemezek most vele, de nem sok használható infót találok a szakról... megéri?

szocmunka alapról mennék

2013. dec. 15. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:

és te arra mentél? :D

én most nézem :)

2014. febr. 4. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
szia, én vagyok az előző kommentelő. én is azt nézegetem, de nem tudom, van-e értelme tanulni ezt. nekem szocmunka alappal. nem nagyon találok róla véleményeket.
2014. febr. 4. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:

Én oda jelentkeztem! Kommunikáció- és médiatud. az alapszakom. :)


L/23

2014. jún. 11. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!