Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Mi a tapasztalatotok a SZTE-BT...

Mi a tapasztalatotok a SZTE-BTK-ról?

Figyelt kérdés
Következő évtől Szegeden szeretnék tanulni történelmet. Mik a tapasztalatotok magával a várossal, és a karral?
2011. aug. 5. 22:15
 1/5 anonim ***** válasza:
Mind az Egyetem, mind a Kar, mind a Szak és még a város is kiváló. :)
2011. aug. 5. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Csak nem pont erre a karra és szakra jársz?
2011. aug. 5. 23:03
 3/5 anonim ***** válasza:

A történelem szakot sok volt töris csoporttársam szidja,szerintük keveset tanítanak és rosszul.

A kar az országban magyar listák szerint a második,külföldi rangsorban érdekes mód első:))))Szóval M.O.első vagy második legjobb bölcsészkara.

De egyébként kéjmámor az az egész város,meg a btk is,kihagyhatatlan.

Gyere,csak ne törire!

2011. aug. 6. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Az első vagyok, én sajnos nem, de vannak ismerőseim ott. Szívem szerint Szegedre mentem volna, de a realitások számításba véve Pest mellett döntöttem, és gazdasági kar mellett.
2011. aug. 6. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Borsodi vagyok; elég vegyes dolgokat írtatok a karról. Megérné annyira távol lennem, ha nem is olyan jó az oktatási színvonal?

Esetleg nem tudjátok, hogy melyik a legjobb?

2011. aug. 7. 20:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!