Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Közgazdászok! Elsősorban a...

Közgazdászok! Elsősorban a végzett hallgatók véleményei érdekelnének. A gazdmen ill. a pénzügyszámvitel szakok közül melyiket látjátok kifizetődőbbnek? Melyikkel viheti az ember többre? Ti miért választották amit?

Figyelt kérdés
még hezitálok a szakok között. nem értem mért lett olyan felkapott ez a menedzseri szak. pénzügyesből talán kevesebb van, de elég bizonytalan vagyok, így témában jártas emberek véleményét szívesen olvasnám :)
2011. jún. 15. 23:10
 1/1 anonim ***** válasza:
Nem vagyok végzett közgazdász, de bizton állíthatom, hogy a pénzügy-számvitellel jobban jársz, mint bármilyen menedzser sz*rral. Egyetemről kikerülve senki nem lesz menedzser, úgyhogy olyasmire gyúrj, amivel az első munkahelyedre bekerülhetsz, aztán ha menedzser akarsz lenni, akkor pár év alatt bedolgozhatod magad.
2011. jún. 18. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!