Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Autószerelő OKJ hol van...

Autószerelő OKJ hol van Budapesten vagy környékén? Fizetős, nem fizetős? (Most érettségiző 19éves számára)

Figyelt kérdés

Valaki tud segíteni? Már 10000 weblapot végigjártam, de értelmes adatokra sehol nem találtam:S

Aki hasonló cipőben jár/járt és/vagy tud részleteket kérem segítsen!


2011. jún. 16. 15:17
 1/5 anonim ***** válasza:

érettségi utáni képzéseket keress, autószerelő technikus vagy valami ilyesmit.

Nem akarok hülyeséget mondani, de valami más neve van jelenleg, talán közlekedésgépészeti technikus.

2011. jún. 16. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
lehet hogy ezért nem találok semmit.... ez még nem jutott eszembe:S hogy más név alatt futhat. folytatom a kutatást, köszönöm a segítséget!
2011. jún. 16. 15:58
 3/5 anonim ***** válasza:

[link]


[link]


[link]


én így "gyorsba" ezeket találtam, de hogy pontosan melyik suliban lehet őket megcsinálni, azt nem tudom, valahol ezen az oldalon biztos utána lehet nézni.

Sok sikert a keresgéléshez!

2011. jún. 16. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Pont az a baj, ezeket én is megtaláltam, azt hogy hol meg ilyeneket nem találok:S:(

De nagyon szépen köszönöm a fáradtságodat!:)

2011. jún. 17. 09:36
 5/5 anonim ***** válasza:
Csonka Jánosban
2016. jún. 29. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!