Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » ELTE TTK-n van nyelvtanulásra...

ELTE TTK-n van nyelvtanulásra lehetőség?

Figyelt kérdés
Ha igen, tudja valaki hogy pontosan miből? (Ugyanaz mint BTK-n?) Valamint mennyiért kb? És a legfontosabb, van olyan szintű mint egy nyelviskolás?
2011. jún. 16. 17:09
 1/2 anonim ***** válasza:

ELTE ITK, bármelyik karon tanuló ember tanulhat itt, nézd meg az etr-ben a nyelvi kurzusokat.

(pl. kurzuskínálatban általános keresőben a tanszékhez beírod, hogy ITK)

"FONTOS INFORMÁCIÓK! Az oktatás 2011. szeptember 19-én kezdődik. A kurzus költségtérítéses, ára: 17.000 Ft. A kurzusdíjak befizetési határideje: 2011. október 3. A kurzusdíj befizetését igazoló csekkszelvényt (illetve banki átutalási bizonylatot) szkennelve a befizetes@itk.hu címre küldhetik, vagy másolatát leadhatják az ITK ügyfélszolgálatán (1085 Budapest, Rigó u. 16.). Kérjük, a csekkre, vagy bizonylatra a nevükön kívül írják rá a felvett kurzus ETR-es kódját is! A befizetések igazolásának határideje 2011. október 4. 00:00. Aki a megadott határidőig nem tudja igazolni befizetését, azt az ETR-ből töröltetjük és az adott félév óráit sajnos nem látogathatja. A kurzusdíjak visszaigénylésének határideje 2011. október 10. A kezelési költség 1500 Ft. Tanulmányi szerződés az ETR-ből nyomtatható (és leadható az első órán a tanárnak is), a dinamikus információk menüpontban. "


Szerintem van olyan színvonala, mint egy bármilyen más nyelviskolának, vannak jó nyelvtanárok, az ITK csinálja az origo nyelvvizsgát is.


[link]


(emellett pedig persze a karok is meg szoktak hirdetni szakfordítást meg hasonlókat)

2011. jún. 16. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

(A BTK-s nyelvszakok közül kevés az olyan, ahol konkrét nyelvtanulás folyik, pl. a nulláról. :D Én is BTK-s vagyok, de eleve emelt szintű érettségit kértek az adott nyelvből és a nyelvtantanulásom mellékes; irodalmat, történelmet, nyelvészetet stb. tanulok.)

A Rigó utcában van az ITK, sokféle szinten több nyelvi kurzust is indít. Fizetni kell érte, ETR-ben lehet jelentkezni rá, ... ahogy az előző válaszoló részletesebben leírta.

Olcsóbb és rugalmasabb lehet még, ha keresel egy tapasztaltabb nyelvszakos bölcsészt, tanári MA-st vagy egy olyan BA-st, aki kint élt az adott nyelvterületen, stb.

2011. jún. 17. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!