Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Melyik szakmát válasszam? OKJ...

Melyik szakmát válasszam? OKJ érettségi után

Figyelt kérdés

Tudom, hogy egyik sem éri meg, de szerintetek mégi smelyikkel vinném többre, mégha nem is helyezkedem el ebben a szakmában. Miért ? Gondolok itt nyaelvi szempontokra is pl.

Az a helyzet, hogy egyetemre mindenképpen akarok majd menni, de jövőre tuti nem vesznek fel oda ahová szerttem volna, így marad az OKJ.


Idegenforgalmi szakmenedzser

Intézményi kommunikátor

Kereskedelmi szakmenedzser

Televízió gyártó szakasszisztens

Reklámszervező szakmenedzser


Gondolkodtam a szakács képzésben, ezzel csak az a gond, hogy nem tudom hol indulnak képzések. Azaz kettőt találtam Pesten, viszont számora nagyon megközelíthetetlen helyen. Esetleg a belvárosban tud valaki valami ingyenes OKJs szakács képzést ? Vagy cegléd vonzáskörzetében?

Előre is köszi, annak aki ír : ).

És ha van valami jó képzés, azt is írjátok le pls : )


2011. jún. 17. 18:02
 1/2 anonim ***** válasza:

Szia! Nekem a két első tetszik, de ez nagyon szubjektív.

Amit nagyon komolyan szeretnék tanácsolni neked, kérlek, szívleld meg: Olyat válassz, amiben tudod, hogy el tudsz helyezkedni, ahol van ismerősöd, tudsz konkrét munkalehetőségekről. Próbaképpen, utánanézhetnél, hogy ilyen végzettséggel, találsz-e álláslehetőséget a neten, netán, ÉÉÉÉS!!! visszajeleznek-e jelentkezésedre. Tavaly elvégeztem egy elég komoly OKJ-s képzést, mégsem tudok elhelyezkedni a végzettségi szintemen. Azóta 250 jelentkezést adtam be, 50 elutasító választ kaptam, 2 KETTŐ interjún voltam. A CV-met HRessel teszteltettem, semmi baj vele, mondják. Velem sincs baj. Egyszerűen "másra esett a válastásunk"... Ezt nem azért írom, hogy panaszkodjam, hanem azért, hogy arra predesztináljalak:

róbálj meg ismeretségi, rokoni, baráti kapcsolataidhoz alkalmazkodva választani, szerezni végzettséget, majd munkát.

Nagyon sok sikert kívánok!

2011. jún. 19. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:

Kedves Kérdező,

ha nem is szakács, de ahhoz közel álló és "édesebb" szakma mesterét ajánlom a belvárosban.

[link]

A boltba bemenve érdeklődhetsz. Szakmailag és a szakmai képzésükről sok jót hallottam róluk. Átmenetileg állást is tudnának adni, [link] - (az egyetemig) közöttük dolgozva többet is megtudhatsz. :)

A tulajdonos portréja: [link]

Barátsággal:

62/F

2011. júl. 23. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!