Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Intézményi kommunikátor vagy...

Intézményi kommunikátor vagy Idegenforgalmi szakmenedzser?

Figyelt kérdés
Tudom, hogy egyik sem ér semmit, de szerintetek melyiknek venném nagyobb hasznát a jövőben, mégha nem is ezeken a pályákon helyezkedek el. Mindenképpen akarok egyetemre menni, de valószínű, hogy idén nem vesznek fel oda ahova szertném, és elpunnyadni sem akarom az évet, így marad az OKJ. Nyelvtanulás terén stb ?
2011. jún. 18. 21:40
 1/4 anonim ***** válasza:

Mindenképpen olyanra menj, ami kapcsolódik ahhoz, amit majd egyetemen akarsz tanulni, mert lehet, így majd krediteket, illetve tudást is tudsz szerezni, ami majd ad egy kis könnyebbséget!


Nem tudom milyen nyelvvizsgád van illetve tudásod, de ez az egy év remek arra, hogy nyelvet tanulj, vagy esetleg újra érettségiz, tudom persze, ez anyagi dolgoktól is függ, ezért pl. elmehetnél dolgozni, valami könnyű munkát kereshetsz, mellette tudnál készülni a jövő évi érettségire, abból ami most gyengébben ment, és közben nyelvet is tudsz tanulni. Ha van lehetőséged, külföldre is kimehetsz tanulni!

Sok sikert!

Hm. és hogy a kérdésre is válaszoljak, talán az intézményi k. jobb. de egyik sem ér igazán sokat! persze plusz pontot kaphatsz ezért is! Tehát ilyen szempontból viszont sokat ér!

üdv.

2011. jún. 20. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Köszi a választ : )

Sajnos nincs nyelvvizsgám (mondjuk nem is próbáltam meg), nem érzem, hogy túl jó lennék angolból :P, ezértis keresek olyan helyet, ahol kicsit magasabb szinvonalon tanulhatnék nyelvet, mert nálunk nem nagyon volt meg a szinvonal :P.

Szeretnék majd emeltet is tenni és így majd talán sikerül : ).

Milyen külföldi tanulásra gondoltál ?

2011. jún. 20. 17:20
 3/4 anonim válasza:
mindenképpen idegenforgalmi szakmenedzser... bár ebből is rengeteg embert képeznek, de az intézményi kommosok kb. a kommunikáció és médiatudomány lebutított verzióját tanulják... és ha a diplomával nagyon nehéz elhelyezkedni, akkor ennek az egyszerűbb verziójával még nehezebb. nyelveket tanulj, az a legfontosabb. aki nyelveket tud, azé a világ.
2011. jún. 25. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:

szia! 1éves szakmát tanulj, ami olyan kétkezi szakma PL.

vagy az egyetemhez kapcsolodó szakmát, de figyelj h ne 2éves legyen.

Vagy (és szerintem a legjobb, mert én is ezt csináltam) menj ki bébiszitternek egy családhoz külföldre, gyere haza és nyelvizsgázz le, vagy ott is le tudsz nyvizsgázni. ez a tuti, megismered a világot, én pl kinn jöttem rá mit akarok igazán csinálni, nem is jelentkeztem egyetemre:D drukkolok léleken mert ez a legnehezebb időszak, mikor döntened kell. hajrá

2011. aug. 4. 03:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!