Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Idegenforgalmi szakmenedzser...

Idegenforgalmi szakmenedzser képzés?

Figyelt kérdés
Olvastam egyetemen egy ilyen képzésről. A kérdésem az lenne, hogy pontosan mit takar, illetve ezzel elhelyezkedhetek-e később mint idegenvezetető (azért gondoltam erre, mert az idegenvezető képzés csak pénzért tanulható, míg ez államilag is) Hol lehet elhelyezkedni később egy ilyen képzéssel?
2011. okt. 16. 21:48
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Egy ismerősöm elvégezte ezt a képzést. Ő hajón dolgozik pincérként, viszont bejárta a fél világot és egy csomó pénzt keresett.
2011. okt. 16. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Az biztos hogy stabil nyelvtudás is kell mellé :)
2011. okt. 16. 22:01
 3/5 anonim ***** válasza:
Ezzel nem fogsz tudni elhelyezkdeni idegenvezetőként, ahhoz ténylegesen idegenvezető képzést kell elvégezned, és idegenvezetői vizsgát letenned. Idegenvezető képzést elvileg tanulói jogviszony keretében lehet ingyenesen tanulni, amennyiben még nem töltötted be a 22-t és ez lenne az első szakmád.
2011. okt. 17. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
köszi :) sajnos az ingyenes szakmámat most "lövöm el" így ha jól gondolom maximum akkor lenne ingyen, ha ezzel nem vizsgáznék le. Viszont ezt szeretném elvégezni, amit most csinálok. Egyáltalán egy idegenforgalmi szakmenedzser mit csinál? Mert sehol nem találtam rá információt :)
2011. okt. 17. 20:09
 5/5 anonim válasza:

Én 2010 júniusában végeztem idegenforgalmi szakmenedzerként, azóta sem tudtam elhelyezkedni sehol...


Amúgy szállodákban, utazási irodákban, panziókban, hotelekben, motelekben, egyéb vendéglátóipari egységekben tudnál elhelyezkedni vele, ha felvennének.


Az a baj, hogy mindenhová a diplomásokat keresik, meg azokat akiknek 100 év gyakorlata van, ezek az okj-k nagy büdös f@szt érnek röviden...

2012. márc. 26. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!