Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Mennyibe kerül vagy várhatóan...

Mennyibe kerül vagy várhatóan mennyibe kerül majd? (költségtérítéses képzés)

Figyelt kérdés

Jelenleg a Debreceni Egyetemre járok, ha minden a tervek szerint halad, jövő ilyenkor már diploma lesz a kezemben. Ezután szeretnék jelentkezni a Nyíregyházi Főiskola Pedagógusképző Karának valamelyik szakára - valószínű pedagógiára, tanár szeretnék lenni. Viszont jelen helyzetben sem a felvételi pontjaim, és tudtommal a törvények sem engedik meg, hogy második diplomával állami képzésre jelentkezzek. Ezért szeretném megtudni, hogy várhatóan mennyibe kerül majd egy félév az elkövetkező 1-2 évben, vagy most mennyibe kerül, mihez viszonyítsak?!

22/L


2011. jún. 22. 09:40
 1/3 anonim ***** válasza:

Nemsoká diplomád lesz, szerintem ideje lesz megismerkedned a felvi.hu-val. A főoldalon balra: Egyetemek, főiskolák.

Megkeresed az NYF-et, aztán kiválasztok a kart, végül megnézed a szakokat.

Nem tudom, hogy most mit tanulsz, de biztos, hogy pedagógia alapképzésre akarsz menni? Azzal nem leszel tanár.

2011. jún. 22. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Azzal nem, de onnan tudnék menni mesterre, amivel már igen :) Most környezetgazdálkodást tanulok, aminek semmi köze a tanári pályához, így innen nem tudnék átmenni tanári mesterre sajnos. Felvit szoktam nézegetni, csak nem találtam még meg, amit keresek, azért tettem itt fel a kérdést, hátha valaki egyből rávágja. :)
2011. jún. 22. 10:06
 3/3 anonim ***** válasza:
Oké, csak megkérdeztem, mert szoktak itt olyan elvetemült dolgok lenni...
2011. jún. 22. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!