Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Elképzelhető, hogy csökken a...

Elképzelhető, hogy csökken a ponthatár?

Figyelt kérdés

BME-biomérnökire szeretnék bejutni, de csak 386 pontom lett, mert nem sikerült a nyamvadt nyelvvizsga. És tavalyi ponthatár 392 volt.

A corvinuson is indult biomérnöki szak és lehet, hogy kevesebben fognak a BME-re jelentkezni és csökkenni fog a ponthatár vagy úgy mint én mindenki először a BME-re akar bejutni és utána a Corvinusra?


Szóval ennyi ponttal van esélyem bejutni a bme-re?

És a corvinuson 325 vagy hasonló volt a ponthatár, az emelkedhet, radikálisan 60 ponttal?


2011. jún. 22. 11:51
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Bocsi, tegnap összetörött az üveggömböm.
2011. jún. 22. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Ohh, velem is hasonló történt csak nálam a tarot-kártyáimat szedte szét a kutya :S:/

Ezért kérdeztem......

2011. jún. 22. 12:02
 3/5 anonim ***** válasza:

Állítják, az idei érettségik nehezek voltak (minden évben ez a duma megy amúgy... kicsit gáz, mindegy). De hogy bíztassalak is kicsit, akármi megtörténhet. 60 pontos emelkedést én annyira nem tartom valószínűnek, bár mivel új szakról van szó, így AKÁR még lehetséges is lehet.

A BME-s ponthatár meg ja, 6 ponttal simán változhat szerintem, főleg hogy ha a Corvinuson is indult ilyen szak, megoszlathatja a jelentkezőket.

Szóval nincs itt semmi veszve, mindegyikre van reális esélyed bejutni. Hajrá.

2011. jún. 22. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
azt nézd meg, hogy előző évhez képest hányan jelentkeztek idén. az alapján lehet a legjobban "jósolni". ha kevesebben, akkor talán van esély, hogy csökkenjen a ponthatár.
2011. jún. 23. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
70-nel kevesebben jelentkeztek, de ugyanannyian első helyként.
2011. jún. 23. 22:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!