Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Hány pontom van? Nem tudom,...

Hány pontom van? Nem tudom, hogy jó-e ahogy kiszámolom?

Figyelt kérdés
A szakra amire jelentkeztem nézik a német, és az angol nyelvet (a bizonyítványt hagyjuk, mert az elég rossz) szóval van angolból 94%os középszintű érettségim, németből meg 70%os emelt szintűm, akkor mennyi pontom van? (nincs nyelvvizsgám amit beszámítanak)
2011. jún. 22. 13:06
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
felvi.hu pontszámító kalkulátor
2011. jún. 22. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
de az honnan tudja, hogy mi a két tantárgy amit beszámítanak?
2011. jún. 22. 13:11
 3/11 anonim ***** válasza:
Meg kell adnom, hova jelentkezel. Amúgy meg 368 pontod van.
2011. jún. 22. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
úgy van megírva a programja. beírod az eredményeidet meg hogy hova akarsz menni és kidobja a pontod.
2011. jún. 22. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Mert be kell jelölnöd az egyetemet és a szakot amire jelentkeztél és automatikusan tudja, hogy miből kell számolnia. Amúgy nem hiszem, hogy két nyelv elfogatható, kell mellé más érettségi eredmény is. Tehát vagy magyar, töri, matek, biosz... nem tudom, hogy hova jelentkeztél. Ott a felvételi követelménynél le van írva, hogy mi számítható még be.


Ha mégis elfogadják a két nyelvet, akkor:

(94+70)*2=328 + 40 többletpont az emelt miatt, így összesen ez 368 pont.

2011. jún. 22. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
köszönöm :)
2011. jún. 22. 13:18
 7/11 anonim ***** válasza:
67%
Olyan nincs, hogy két nyelvi eredményből számítod a pontjaidat!!!
2011. jún. 22. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
65%
érettségi mi? fingja sincs a jelentkezésről, pontszámításról. minek mész egyetemre?!
2011. jún. 22. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:

látom vannak itt rosszindulatú emberek (kedves utolsó) akik anélkül ítélkeznek másokról, hogy bármi fogalmuk lenne. csak tudd, hogy amilyen vagy az emberekkel, azt kapod te is vissza.

egyébként meg felsőoktatásban tanulok, és szint emelőt csináltam németből, nem tudtam, hogy változtak-e a pluszpontok stb.

2011. jún. 23. 10:22
 10/11 A kérdező kommentje:

köszönöm a válaszokat :)

belinkelem, hogy hova jelentkeztem, és, hogy miket számítanak be.

szerintem lehet német emeltet, meg angol választani, de szóljatok ha elnéztem volna!

2011. jún. 23. 10:26
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!