Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Jár (t) valaki Minervába jár,...

Jár (t) valaki Minervába jár, végzett, esetleg most (2011-2012) járt, vagy fog járni? Ha most jártál, vagy végeztél, mik a tapasztalatok az iskolával kapcsolatban?

Figyelt kérdés
2011. jún. 22. 20:57
 1/7 anonim ***** válasza:
63%
Ennyi járást egy rakáson... :D
2011. jún. 22. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Szia!

Én most végeztem. Én csak a pluszpont miatt mentem, amit egy kis erőfeszítéssel meg is kaptam:)

Két év lazaság, mert nem volt fontos mindig bejárni, a vizsga meg vicc volt.

De ha komoly tudást akarsz elsajátítani, akkor ne ilyen OKJ-s sz@rokat válassz, mert a munkaadók kiröhögik:)

20/L

2011. jún. 23. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:

Szia!

Én idén megyek (mert valószínűleg nem vesznek fel az egyetemre:/) - sportszervezőre.:) Középszintű, szóval nem jár érte plusz pont, de addig is legalább tanulok.

30.-án lesz nyílt nap, jössz?

2011. jún. 25. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Szia! Írtam Neked egy e-mailt, remélem, megkapod/tad. A válaszodat légyszi ne arra az e-mailre küld, amiről írtam, hanem, amit a levél végén megadtam. :)
2011. jún. 26. 19:11
 5/7 Sanaa válasza:
Én is most megyek idegenforgalmira! :-)
2011. aug. 12. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Szia Sanaa! Akkor nagy valószínűséggel össze is fogunk futni, mert az én képzésem is a Horánszkyban lesz, ahogy Neked is. :) Esetleg válthatnánk e-mailben, vagy msn-en pár mondatot, így legalább lesz olyan ember, akit ismerünk. :)
2011. aug. 17. 10:12
 7/7 anonim ***** válasza:
én is idegenforgalmira megyek :)
2011. aug. 31. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!