Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » 15/f vagyok és van vmennyi...

15/f vagyok és van vmennyi tehetségem a filmezéshez. Jól tudok színészkedni, rendezni, vágni, forgatókönyvet írni. Nem nagyképűségből mondom, ezt mások mondták. Hogyan tudnám ezt hasznosítani?

Figyelt kérdés
Pályázatokra gondolok, vagy esetleg arra, hogy vmilyen módon egy kis pénzre tegyek szert, ha van rá lehetőség.
2011. jún. 27. 23:55
 1/7 anonim válasza:
100%
Ennek mi köze a randizáshoz?
2011. jún. 27. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
100%
Kovi nem hiszem hogy 15 évesen alkalmaz
2011. jún. 27. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

randizás kategóriába tette automatikusan a gépen :S

am nem kovira gondoltam, de kösz a tippet :D

2011. jún. 28. 00:00
 4/7 anonim válasza:
100%
"Jól tudok színészkedni, rendezni, vágni, forgatókönyvet írni" = csináltál a haverokkal néhány ötperces klipet, és most el vagy szállva magadtól.
2011. jún. 28. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
100%
jah és anyukád meg a nagynéni szerint is ügyi vagy. (Y)
2011. jún. 28. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
végezz el egy filmes sulit, és utána mondd, hogy értesz hozzá, na meg szerinted nem a profikat kérik fel egy-egy klip/film elkészítéséhez? tehetséged nyilván van, de a tudásodon finomítani kell, nagyon sokat. sok sikert :)
2011. jún. 28. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Ne bántsátok már, tényleg lehet tehetséges. Még ha 5 perces klipeket csinál, akkor is.


[link]


Írd be ide, hogy video, és kidob csomó pályázatot. Pénzt egyelőre nem fogsz keresni, de ha nyersz pályázatokat, az jó kiindulási pont.

2011. jún. 28. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!