Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Hogy tudok magamtól felkészüln...

Hogy tudok magamtól felkészülni ECDL vizsgákra? Interneten van vmi anyag? Vagy melyik könyvet ajánljátok?

Figyelt kérdés
2011. júl. 1. 23:02
 1/5 anonim ***** válasza:
Szerintem nemérdemes letenni. Szinte semmire nem jó.
2011. júl. 1. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Mi az "Irány az ECDL" című könyvet kaptuk, de nem használtam, mert minket tanár készített fel. De adtam már kölcsön, és hasznos volt az illető számára. Ha teljesen önállóan akarod, akkor ez a könyv szerintem megfelelő. Amúgy a legtöbb vizsga nem nehéz, talán 2 nehezebb van (Access, Excel).
2011. júl. 1. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
első: ezt magyarázd meg azoknak a munkáltatóknak, ahol kérik.. mert elég sok helyen kérnek
2011. júl. 1. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Van anyag az interneten, csak most nincs kedvem neked megkeresni.
2011. júl. 2. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 H.Zsani válasza:
nekem 4 modulos van meg és tanár készített fel, könyvet nem is használtunk soha. Sok munkahelyen kérik viszont legtöbb helyen semmi hasznát nem veszed.Valakinek megéri letenni aki olyan suliba megy majd tovább ahol lesz info mert akkor ha meg van a vizsgád nem kell bejárni órára
2011. júl. 4. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!