Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Hogyan tudok felkészülni...

Hogyan tudok felkészülni hatásosan emelt érettségire (történelem) rövid időn belül?

Figyelt kérdés
Sziasztok az lenne a kérdésem hogy aki már esetleg emelt érettségizett történelemből vagy egyik ismerőse barátja az kérem írja már le hogy hogyan készült fel rá?! :) sajna nagyon kevés időm van felkészülni rá utolsó tanév :/ de történelem tanárhoz járok előző évi emelt történelem érettségiket csinálunk + ugye a 4 történelem tankönyv a Száray Miklós féle , olvasgatom meg az ábrákat képeket elemezzük esetleg más tipp vagy interneten van olyan töri könyv ami ilyen feladatokat tartalmaz ? előre is köszönöm szépen :)
2011. szept. 18. 21:30
 1/3 anonim válasza:
100%
Szia! Én idén csináltam töri emeltet, 90% lett. Komolyabban kb márciustól kezdtem el foglalkozni vele, akkor átvettem az összes töri könyvet, amiből addig tanultam, meg a füzeteket. Mellette persze csináltam a próbasorokat. Mondjuk alapból emelt szinten tanultam a törit, ezért ráértem vele. A szóbelit azt viszont nagyon bevágtam, 60/60 pontos is lett. Szerintem egyenlőre ennyi elég, úgy értem a tanár meg a könyvek átnézése. :)
2011. szept. 18. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Ugyanezt csináltam mint az előző, igaz, én belehúztam egy olyan tételbe amit nem szerettem volna de hát mind1. Ha vki már előbb tanul a szóbelikre az írásbelivel se lehet komolyabb baja. Nem nehéz, ha vki szereti a törit akkor nem lehet nagy baj:)
2011. szept. 18. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
nagyon szépen köszönöm mindkettőtöknek :) én is olvasgatom a négy éves töri könyveket illetve a képeket forrás írásokat hogy kire vonatkozik a megállapítás mert hogy nézegettem elég sok ilyen fajta feladat van meg még az ábrák :)emellett még az emelt szintű érettségi kidolgozott tételeket olvasgatom, esetleg valami könyv ami hasznos lehet a felkészülésre ? :/
2011. szept. 19. 14:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!