Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Szerintetek valaki meg tud...

Szerintetek valaki meg tud tanulni olaszul tanár segítsége nélkül?

Figyelt kérdés
Úgy hogy olasz filmeket, zenét, reklámokat néz és hallgat, és vannak megfelelő tankönyvei. Nekem volt egy ismerősöm aki nagyon megakart tanulni spanyolul de nem volt pénze magántanárra. Így saját magát kezdte tanítani. Spanyolul nézte a filmeket és könyvekből tanult.
2011. júl. 2. 11:25
 1/2 anonim ***** válasza:
Hát ez engem is érdekelne :D feltettem még korábban egy hasonló kérdést, elég vegyes válaszok voltak olvashatók. Végül volt egy szimpatikus, aki azt mondta, egyedül tanult meg középfokon egy év alatt. Bár tény, hogy ő jó könyveket is használt. De én úgy gondolom, hogy szerintem lehet, az angolt én is egyedül tanultam (nagyjából! az elejét persze tanárral), szóval az olasz is kivitelezhető szerintem.
2011. júl. 2. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Én is érdeklődtem ez ügyben, vegyes válaszokat kaptam, de nem érdekel, én megpróbálom és akkor megkapom a válasz! Hiszem, hogy lehet és elég motivált vagyok, meg nem igazán van más választásom! Próbáljuk meg! Hajrá!!!
2011. szept. 24. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!