Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Mondanátok olyan GIMNÁZIUMOKAT...

Mondanátok olyan GIMNÁZIUMOKAT mondani, ahol emelt szintű angol van? Estleg kéttannyelvűt? | Debrecenben

Figyelt kérdés
2011. júl. 10. 17:52
 1/6 anonim ***** válasza:
Inkább kezd egy alapfokú magyarral!
2011. júl. 10. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Az Adyban hagyományosan, de én is a magyart ajánlanám.
2011. júl. 10. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Bocsássátok meg, hogy az eredeti mondat "Tudnátok olyan...."-nal kezdődött, s mivel az nem engedélyezett itt, azt írtam helyette, hogy mondanátok. Véletlenül a "mondani" pedig benne maradt. Úgy érzem, semmi baj a magyar nyelvtudásommal.
2011. júl. 10. 22:58
 4/6 anonim ***** válasza:

igazából ez érdekes.. mivel én villamos és fémipari szakközépbe jártam és volt emelt angolom és úgy is tettem le az érettségit:D

ráadásul gimnáziumokba még gyakoribb az ilyen úgy tudom hogy ott pont ez a lényeg

2011. júl. 11. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Figyelj, Debrecenben az Ady, de az alapítványi így fizetned kell érte ezt kalkuláld be illetve azt hogy 1+4 éves,

Első évben szinte csak angol utána bizonyos tantárgyakat angolul is tanulsz plusz felvehetsz egy másik nyelvet de azt már csak normál óraszámban.

Az igazgató Rózsavölgyi egy ripacs, anno nekem is tanárom volt, töri szakos, a humorérzéke nem rossz.

Ha nyelvet akarsz tanulni akkor az Adyban csak a kétnyelvű tagozat éri meg, mert a többin a nyelvoktatás gáz.Én drámás voltam és a német tanárunk egy röhej volt.

Ha a nyelvtanulás a cél akkor még a Fazekas és a Kossuth Gyakorló amit ajánlanék természetesen nyelvi tagozaton.

Általánosban francia tagozatos voltam és nagyon sokat a Fazék francia tagozatára mentek tovább és nagyon jók a tapaasztalataik.

2011. júl. 11. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Első! Te pedig menj vissza általános iskola első osztályba, ugyanis a kezdd két d!
2011. nov. 11. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!