Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Milyen képzésre lenne érdemes...

Milyen képzésre lenne érdemes jelentkeznem? Pótfelvételi fősulira/egyetemre?

Figyelt kérdés
Sziasztok. A helyzet az, hogy egy évig jártam egy fősulira, de a matekra alapult az egész, én meg nem nagyon vágom, és ezért ott is hagytam. Szeretnék tovább tanulni, de nem tudom, pl melyik Budapesti fősulin van pótfelvételi, vagy inkább tegyek le valami okj-s képzést? 19L
2011. júl. 13. 11:08
 1/2 ava87 ***** válasza:
Először inkább azt kéne tudni, hogy mi az, ami érdekel. Így nem lehet választ adni a kérdésedre. Mármint arra talán igen, hogy hol lesz pótfelvételi (de ez is csak a ponthatár hirdetés után derül majd ki, mert ahova nem marad hely, ott nyilván nem lesz), de jó lenne tudni, hogy mi az, ami komolyan érdekel is, mert annak nincs értelme, hogy "csak úgy" elmész valahova tanulni, amivel később nem tudsz mit kezdeni.
2011. júl. 13. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

igazad van. anyám akarja h menyjek egyetemre vagy fősulira, de még azt sem tudom mi akarok lenni..teljesen elvagyok keseredve..nem tudom hova kellene mennem. napról napra jobban utálom magam, hogy nem tudok dönteni.

érdekel a divat, a média, nagyon jólmegy az angol..tudok műkörmöt csinálni, hajat vágni, de nem szeretnék sem műkörmös sem fodrász lenni. komolyabb végzettéget szeretnék..

mikor fog kiderülni a ponthatár, és melyik oldalon lesz fent?

2011. júl. 13. 14:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!