Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Infók tudtok az orvosiról?

Infók tudtok az orvosiról?

Figyelt kérdés
Szüleim úgy gondolják az orvosi egy lehetőség egy jobb jövőre. Én nem mondom, hogy nem akarom ezt ... mit tudtok az orvosiról, azon kívül , hogy 6 éves
2011. júl. 14. 14:55
1 2
 1/12 anonim válasza:
100%
Én orvosit végeztem de nem Magyarországon, mire vagy kíváncsi?
2011. júl. 14. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
50%

max külföldön lenne jó jövőd vele, vagy ha magán fogorvos lennél


amúgy rohadt nehéz bekerülni és az életed szinte csak a tnaulásból fog állni.

2011. júl. 14. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
olvassgass utána a felvi.hu és keresd meg az orvisi egyrtmek honlapját.
2011. júl. 14. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Van jővője,csak nem nálunk.
2011. júl. 14. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:

Én orvosit végeztem de nem Magyarországon, mire vagy kíváncsi?

Romániában végezted?? mert én ott megyek

2011. júl. 14. 15:23
 6/12 anonim válasza:
Igen, Marosvásárhelyen.
2011. júl. 14. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Pont oda akarok menni ... kerlék elmondod így a 6 év alatt hogy ment mennyire volt nehéz, megbántad-e ... s ilyeneke ... ha nem akarok itt írj email ... és előre is köszönöm
2011. júl. 14. 15:43
 8/12 A kérdező kommentje:
bocsánat elírtam akarod*
2011. júl. 14. 15:43
 9/12 anonim válasza:

Egyrészt nem bántam meg, mert azt dolgozom amit szeretek, azt tanulhattam ami érdekelt, másrészt pedig megbántam, mert 6 év elvégzése után olyan fizetésem van amiből nem lehet megélni. Úgyhogy azt gondolom, igaza van annak aki írta előttem, hogy az orvosi után külföldre kell menni. Nehéznek nekem az első 2 év nagyon nehéznek-hosszúnak tűnt, akkor majdnem állandó tanulás volt a programom, a harmadik évtől már vannak olyan gyakorlatok ahol tényleg érdekes, végig kell tanulni s miután elvégezted még utána is kell tanulni, ez egy olyan hivatás amiben soha nem áll le a tanulás. Nem azt mondom, hogy évközben is állandóan kell, de a vizsgaidőszakban nemigazán lehet felkelni a tanulás mellől. Persze vannak itt jó bulik s azok is beleférnek, évközben. Ha még egyszer kellene felvételizzek, csak ide jönnék. Nagyon hamar eltelt a 6 év. Én magyar szériában végeztem, ez azt jelentette, hogy az elmélet-előadások magyar nyelven folytak magyar tanárokkal, a gyakorlatok meg román nyelven. Ha valaki külföldi akkor annak azt hiszem az első félévben román nyelvvizsgát kell tegyen. Ezenkívül jó lenne ha tandíjmentes helyre kerülnél, mert iszonyatosan sok pénzbe kerül a tandíjas.

Mikor felvételiznel? Az idén?

2011. júl. 14. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim válasza:
Ha még van kérdésed írhatsz nyugodtan privátot.
2011. júl. 14. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!