Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Infók tudtok az orvosiról?

Infók tudtok az orvosiról?

Figyelt kérdés
Szüleim úgy gondolják az orvosi egy lehetőség egy jobb jövőre. Én nem mondom, hogy nem akarom ezt ... mit tudtok az orvosiról, azon kívül , hogy 6 éves
2011. júl. 14. 14:55
1 2
 11/12 A kérdező kommentje:
igen az idén ... romániai vagyok és magyar szakra akarok szintén ... nem akarok indiszkrét lenni de arra is kiváncsi vagyok egy kapcsolatot fennlehet tartani ... vagy utánna jött valaki ... mert mindíg azt hallom az orvosok egyedül öregszenek meg
2011. júl. 14. 16:11
 12/12 anonim válasza:
100%
Amikor elkezdtem az egyetemet, volt egy kapcsolatom otthon, az hamar megromlott, de én nem fognám az egyetemre. Nem mondanám, hogy egyedül öregszenek meg, én nem tapasztaltam ezt még. Nem vagyok egyedül, van egy 4 éves kapcsolatom, együtt is élünk, még az egyetem alatt összeköltöztünk. Az biztos, hogy nincs sok szabadidő, de ha pl a kedvesed is ide jön a városba egyetemre akkor simán megoldható a dolog.
2011. júl. 14. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!