Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Külföldi munkavállaláshoz...

Külföldi munkavállaláshoz milyen OKJ-felnőttképzést lenne érdemes választani?

Figyelt kérdés
30F vagyok.
2011. júl. 15. 12:17
 1/7 anonim ***** válasza:

Az OKJ-t külföldön nem fogaják el

még az EU-ban sem

kint honosítanod kell

az kb olyan mintha kint ismét elvégeznél egy tanfolyamot

bár a németeknél és az osztrákoknál elég csak újra vizsgáznod egy két gyakorlati óra után

az OKJ az Országos Képzési Jegyzék rövidítése, ez kint sehol nincs nyilvántartva csak határon belüli.

2011. júl. 17. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Külföldi munkavállaláshoz EU-konform diploma kell, ha az nincs, akkor csak fizika munka...
2011. júl. 17. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Ez nem igaz!Nekem OKJ-s ápolói végzettségem van(emelt szintű),2 nyelven kaptam meg a bizonyítványomat,1000%,hogy nem kellene újra vizsgáznom külföldön,ugyanis már itt dolgozom a szakmámban.
2011. júl. 17. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Utolsó vagyok


Honosítani sem kellet,ugyanis ha manapság elvégzel egy Okj-t,több nyelven is kérheted a bizonyítványod kiállítását.(nem véletlenül)A kérdésedre válaszolva,pl.az ápolói OKJ-vel simán el tudsz külföldön helyezkedni.

2011. júl. 17. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Köszi.
2011. júl. 17. 15:49
 6/7 anonim ***** válasza:
www.alfakapos.hu :)
2011. júl. 17. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Gyógymasszőr
2017. szept. 6. 05:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!