Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Hogyan lehetnék profi fotós?

Hogyan lehetnék profi fotós?

Figyelt kérdés
2009. ápr. 2. 12:28
 1/5 anonim ***** válasza:
Istenadta tehetséggel:D,ez azért kell hozzá,majd érettségi után irány egy művészetis képzés(én most csak Borsod megyében tudok hasraütéssel),elvégzed,ügyeskedsz egy kicsit majd irány a MOME,ahol fotós képzésre beiratkozol,vagyis hát felvételizel,van kts államis a ktg-es 400ezer /félév,szal elég drága,de hajjj,ha látnád a 2008as diplomamunkákat beájulnál:D
2009. ápr. 4. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
Tehetséggel, szerencsével és sok pénzel. Nekem vagy 1 millába telt a mostani felszerelésem. Ha van tehetséged az jó. És jobb ha egy sulit elvégzel, de ne egy no name sulit. Lehetőleg neve is legyen. Én a Budai Rajziskolát végeztem el.
2009. ápr. 7. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
A profi fotós nem egyenlő a művésszel! Az inkább szakma. Práter utcában kapsz jó ALAPOKAT. Onnan meg ugrás valamilyen mesterhez. Kapcsolatok kellenek!
2010. febr. 27. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
A MOME nem fotóst képez, hanem művészt. oda már technikai tudással jut csak be az ember.
2010. febr. 27. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Mindenféleképpen gyakorolni kell, és jó felszerelés kell hozzá. Jelentkezz egy fotós suliba, vagy kérj segítséget egy fotóstól. De ha persze nincsen hozzá tehetséged, akkor nem érdekes próbálkozni. ;)
2010. máj. 4. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!