Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » BME gépész (autógépész)...

BME gépész (autógépész) végzettség után milyen másoddiplomás képzésre lenne érdemes menni?

Figyelt kérdés

Egyetemi szinten kevésbé érdekelne, elég volt ez az 5év.

Szakmérnöki sem érdekel, főleg gazdasági területre gondoltam, a könnyebb elhelyezkedések végett. Mérnök-közgazdász párositásrol hallottam általában, mint értelmes dolog. Valóban érdemes?

Közgazdászon belül milyen ágazat? Milyen iskolát ajánlanátok?

Rendes 3éves fősulit lenne érdemes megcsinálni, vagy kifejezetten ilyen 2 éves mérnök-közgazdásszá képző szakot? (Ha jól tudom ilyenek is vannak)


Egyéb vélemény??

Köszi a válaszokat!


2011. júl. 18. 23:40
 1/2 anonim ***** válasza:

Szerintem a közgazdász jó. Mérnököknek azt szokták ajánlani másoddiplomának.

Hogy azon belül milyen? Szerintem valami menedzsment szak lenne a legideálisabb, talán azt tudnád leginkább hasznosítani.

2011. júl. 19. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Köszi!


És az ilyen 2 éves mérnök-közgazdász képzés ér annyit, mint egy sima közgazdász szak (Bsc) 3 és fél évben?

2011. júl. 24. 21:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!