Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Szerintetek van esélyem rá,...

Szerintetek van esélyem rá, hogy felvegyenek?

Figyelt kérdés

Leírom mikre jelentkeztem:1. Szekszárd, nappali, állami, turizmus

2.Budapest, állami levelező turizmus

3.Szekszárd, fizető, nappali, turizmus

4. Szekszárd, fizető levelező, turizmus


Szerintetek felvehetnek? Én a fizetőst akarom nappalit, Szekszárdot mindenképpen, mert állami az kizárt, nincs is elég pontom tutira, azt csak megjelöltem. Van esély rá, h inkább a nappali fizetőre vesznek fel, és nem a levelező fizetőre?:S És ráadásul ha nem vesznek fel, nincs B tervem:(


2011. júl. 19. 17:05
 1/5 anonim ***** válasza:
68%

Most mit akarsz, mit írjunk? Hogy felvesznek, mikor azt sem mondtad meg mennyi pontod van a tavalyihoz képest és hogy mennyivel jelentkeztek többen vagy kevesebben?

Ha jóslatokat akarsz, írd az ezotéria kategóriába, vagy adj meg még több információt.

2011. júl. 19. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Miért akarsz ennyire pincér lenni? Mert ezzel a szakkal az leszel. Kezdeti években biztosan.
2011. júl. 19. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nem.
2011. júl. 19. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Majdnem értelmes kérdés... miből kéne rájönnünk, hogy fel-e vesznek v sem?
2011. júl. 19. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

nem, nem vesznek fel. meg fogsz bukni!


de most kajak mit vártál erre a gyökér kérdésre?...

2011. júl. 20. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!