Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » ELTE-re fogok járni szeptember...

Fanny77 kérdése:

ELTE-re fogok járni szeptembertől. Valamilyen támogatást (pl. :kezdő támogatást) kaphatok-e?!

Figyelt kérdés
Sose voltam semmilyen támogatásra jogosult. két testvérem van, egy nagykorú és egy kiskorú, szüleim nem váltak el, csak évek óta nem együtt élnek (nem válnak el mert drága...) és anyukám nem fizet semmit de gondolom ez lényegtelen, mert papírral nem lehet igazolni. Nem vagyok fogyi se és terhesse és egyéb másse... De mint leírtam apukám tart el négyünket, így nagy szükség lenne a pénzre.
2011. júl. 20. 09:24
 1/8 anonim ***** válasza:

Itt tudsz olvasni róla, ha felvettek és megkapod az etr jelszót + eha kódot, akkor ott tudod majd intézni + több infót találsz majd róla.


[link]

2011. júl. 20. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Honnan tudod h oda fogsz járni??
2011. júl. 20. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Ja, gondolom akkor már korábban jelentkeztél, vagy valami... Mindegy :)
2011. júl. 20. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Vagy esetleg annyi pontja van, hogy biztosra veszi. De teljesen mindegy, nem ez volt a kérdés. : )
2011. júl. 20. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Látom elvagytok :)

A válasz: Pozitívan gondolok a jövőre :)


De jobban örültem volna, ha inkább a kérdésre válaszolnak többen! :)

2011. júl. 20. 21:28
 6/8 anonim ***** válasza:

Szerintem válaszoltam, az első hozzászólás.

Ott le van írva, csak el tudod dönteni azok alapján, hogy kaphatsz-e vagy sem. :)

2011. júl. 20. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
De akkor, ha ilyen "okos" és pozitív vagy, miért nem várod meg a holnapot, és ha felvettek, érdeklődj telefonon, Náluk jobban itt senki se tudhatja, milyen speciális eseteket vesznek számításba... :) De azért kötözködj csak ;)
2011. júl. 20. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

ajjj... ne izéljetek már!!! :) nem kötözködni akartam!! Tök nagy mosollyal írtam le, amit leírtam! KÖSZÖNÖM A VÁLASZT! Így jó lesz? :P


Amugy felvenni, biztos, hogy felvesznek, mert tavaly is felvettek, csak nem mindegy hova!


Am. jha majd ugy is megkérdezem őket, mert sose lehet tudni mit rejt az a sok hülyeség, amit leírnak!

2011. júl. 20. 22:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!