Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Milyen szakra menjek gimibe...

Milyen szakra menjek gimibe ha rendezvényszervező akarok lenni?

Figyelt kérdés
már olvastam több helyen, h közgázra kéne menni. szerintetek? és egyetemen andragógia?
2011. júl. 21. 08:55
 1/4 anonim ***** válasza:

Gimiben is vannak már szakok?


Egyetemen meg igazából bármit tanulhatsz, mert rendezvényszervező jó ismertséggel lehetsz, nem jó végzettséggel.

2011. júl. 21. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

rendezvényszervezésből nem lehet ma megélni, hacsak nincsenek nagyon jó kapcsolataid vagy esetleg egy nagyon jó ismerősöd a politikai elitbe, ami négy évente egyébként is változik

gondold át

a sulikba pedig nincs rendezvényszervező szak, esetleg vendéglátóipari szakközépbe mehetsz

2011. júl. 21. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

az andragógia az a régi művelődésszervező, kb semmit nem ér

egy közgáz diploma főleg ha jó helyen szerved még mindig ütős, de ettől még nem leszel rendezvényszervező

2011. júl. 21. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
én vendéglátóipari és kereskedelmi szakközépiskolába jártam. A rendezvényszervező leginkább vendéglátóipar felé irányul, de ahhoz, hogy te rendezvényszervező legyél tovább kell tanulnod. Most érettségiztem, és több osztálytársam is ebben a szakmában akar továbbtanulni és ők turizmus, vendéglátás (nem pont ez volt a neve, de hasonló) szakra ment.
2011. júl. 21. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!