Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Közel 40 évesen érdemes még...

Közel 40 évesen érdemes még tanulni? Ha igen, akkor mit?

Figyelt kérdés
2011. júl. 21. 12:40
 1/5 anonim ***** válasza:
Tanulni mindig érdemes, és sosem késő. Azt, ami az embert érdekli és lenne kedve csinálni is.
2011. júl. 21. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Teljesen egyetértek az előttem szólóval. Ha szeretnél tanulni, akkor tedd meg, azt tanulj, amit szeretnél.


Nagynéném munka és 1 gyerek mellett végezte el levelezőn az első egyetemét, ráadásul egyedülálló anyaként, úgy hogy a keresete sem volt sok. Most pedig, lett férje, megszületett a második gyereke, és most fog menni villamosmérnöki karra tanulni.

2011. júl. 21. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Második: le a kalappal!!
2011. júl. 21. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Én is egyedül nevelem a két kiskorú gyermekemet, de a szüleim támogatnak és segítenek. Jelenleg eladóként dolgozom, de szeretnék valami teljesen mást. A felsőfokú jogi asszisztensi szakot 2 évvel ezelőtt már elkezdtem, de a különböző családi és egyéb problémák miatt nem tudtam elvégezni. Most ezt szeretném újra kezdeni.
2011. júl. 21. 13:21
 5/5 anonim ***** válasza:

Persze, tanulj, ha van hosszá lelkesedésed és szorgalmad.

De azt, hogy mit tanulj, nem tudjuk mi, vadidegenek megmondani.

2011. júl. 21. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!