Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Nyíregyházi Főiskola Közlekedé...

Nyíregyházi Főiskola Közlekedésmérnöki kar?

Figyelt kérdés
Pilóta szeretnék lenni a 'távoljövőben'. Érdekelnének ezzel a sulival kapcsolatos tapasztalatok, vélemények. Hivatalos adatokat már olvastam, vélemények érdekelnének.
2011. júl. 21. 22:42
 1/6 anonim ***** válasza:
Annyit tudok róla mondani, hogy nekem az volt negyedik helyen mentőövként, de hál'istennek felvettek az elsőre:D
2011. júl. 21. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Ilyen kar nincsen a Nyíregyi Fősulin:) De a pilótaképzés az egyetlen értelmes képzés, ami van a főiskolán, ezt nagyon kevés helyen képzik (sőt ha jól tudom az országban csak itt), a ponthatárok is mindig az egekben vannak. Ezt nem tudom hogy lehet betenni mentőövként, amikor rendszeresen 450 felett vannak a ponthatárok:) Szerintem jó döntés (amúgy a többi képzés az NYF-en tényleg egy rakat sz*r)
2011. júl. 21. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
Már boccs, de nem egy rakat szar, ahogy te fogalmaztál! Igen is meg kell küzdeni minden jegyér és tantárgyért! Ha nem oda jársz akkor kérlek ne minősíts tévesen!!!!!
2011. júl. 21. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
*jegyért
2011. júl. 22. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Második: Nagyon okos voltál, köszönjük.


Szakirányként lehet azt hiszem választani a légiközlekedési szakirányt, és a SZAKon, ahol közlekedésmérnökként végezhetsz, a ponthatár még a 300-at sem közelíti meg, szóval ja, mentőöv. Tapsotnekiiii:D

2011. júl. 22. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
jovan na:D próbáltam okosan fogalmazni:D meg csak futólag hallottam róla + este 10-kor írtam ki a kérdést és nemrég jöttem haza balatonboglárról vonattal (szolnokra)
2011. júl. 22. 10:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!