Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Meg lehet csinálni két OKJ...

Meg lehet csinálni két OKJ képzést úgy, hogy mindkettő ingyenes legyen?

Figyelt kérdés

Tudom, hogy csak az első van ingyen, de arra gondoltam, hogy esetleg úgy meg lehet oldani, mint egyetemen, fősulin, hogy amíg az egyik szakon nem szerez valaki diplomát, addig a másikért sem kell fizetni. Utána meg csak annyit, amennyi még hátravan a második szakból/képzésből. Ez OKJ esetében mondjuk a vizsgadíj lenne? Vagy ez így nem is lehetne működőképes?


A válaszokat előre is köszönöm.


2011. júl. 22. 15:10
 1/4 anonim ***** válasza:

Ez butaság! Nemcsak az első ingyenes, nem tudom honnan szedi ezt mindenki.


Ha elvégzel egy középfokú képzést, és erre ráépül egy felsőfokú akkor mind a kettő ingyenes számodra.


Én pl. tavaly elvégeztem egy középfokú általános gazdasági és statisztikai ügyintéző képzést, és most ingyenesen járok egy felsőfokú banki szakügyintéző képzésre. Azért ingyenes mert szintet emel.


Ha két középfokút vagy két felsőfokút végzel el egymás után, na akkor fizetős.

2011. júl. 23. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
De én két emelt szintű okj-t akarok egyszerre csinálni.
2011. júl. 23. 14:19
 3/4 anonim ***** válasza:
Az úgy fizetős. Nem tudod megcsinálni ingyen a kettőt.
2011. júl. 24. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Miért? Ha egyszerre iratkozom be mindkettőre? Itt nem úgy működik, mint az egyetemen? Hiszen azzal, hogy beiratkozom, még nem lesz meg a végzettségem, meg közben akármi miatt ott is hagyhatom, szóval, nem egészen értem, hogy miért nem lehet? Ha egyszer csak annyi a kikötés, hogy az legyen az első, akkor?

Nem kötekedni akarok, csak nem értem.

2011. júl. 24. 15:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!