Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Két suli egyszerre, mindkettő...

Két suli egyszerre, mindkettő nappalin?

Figyelt kérdés
Lehet egyszerre két szakot csinálni nappali tagozaton,ha a két intézménynek nem sok köze van egymáshoz?Nem tudom eldönteni melyik lenne az igazi...És úgy tudom,hogy nem mindenhol veszik komolyan az előadásra járást,ezért gondoltam hogy így talán megoldható lenne (?)
2009. nov. 30. 11:32
 1/7 anonim ***** válasza:
81%
Én úgy tudom, legalábbis úgy volt, hogy 2 nappalit egymás mellett nem lehet, ez majdnem tuti. Döntsél. Amúgy ez a "nemmindenholveszikkomolyan", elég ha 1 db tanár veszi komolyan, szóval erre ne alapozzál, még dönteni se tudsz, akkor meg ne azon gondolkodjál miről hogy lehet hiányozni...
2009. nov. 30. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
a felvi.hu-n pontosan le van írva, hogy milyen feltételei vannak a két suli egyidejű végzésére, de van ilyenre lehetőség (csak fölöslegesnek tartom, mert ha párhuzamosan csinálod, egyikre sem lesz kellő energiád, egyik sem fog emiatt sikerélményt adni, és ugyanott leszel, majd ahol most: nem fogsz tudni dönteni.) Inkább kezdd el az egyiket, és ha nagyon nemtetszik, lehetőséged van, hogy újra jelentkezz egy másik szakra. Egyébként mire akarsz járni?
2009. nov. 30. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
TTK-biológia és RTF
2009. dec. 1. 11:17
 4/7 A kérdező kommentje:
Első hozzászólónak:nem lógás a cél,szó sincs erről,csupán érdekel mindkét terület,de egyszerre ugye nem lehet két helyen jelen lenni...
2009. dec. 1. 11:19
 5/7 anonim válasza:
persze! nekem sok ismerősöm csinálja így, egymástól távol eső szakokkal is! a kreditrendszer miatt nagyon rugalmasan megoldható
2010. febr. 14. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszod!:)

Attól félek,hogy az RTF esetében nem megengedhető az hogy néha-néha menjek csak be órára.Vagy ha a gyakorlatok egy időben vannak az sem túl jó...De jó lenne ha én is meg tudnám oldani úgy mint az ismerőseid!Egyébként ők milyen szakon vannak?Van esetleg köztük RTF-es?:)

2010. febr. 15. 00:17
 7/7 A kérdező kommentje:
2010. febr. 21. 00:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!