Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Debreceni Egyetemre járó...

Debreceni Egyetemre járó diákok! Akiket átraktak költségtérítésesre, azokat levélben is kiértesítik? És ez megtörtént már az idén? Ha nem, mikor várható?

Figyelt kérdés
Nem rólam van szó, hanem tesómról, nem mondja el nekem, hogy átrakták-e vagy sem. Ezért érdekelne, hogy megvoltak - e már a kiértesítések.
2011. júl. 22. 20:27
 1/1 anonim ***** válasza:
Nem, nem küldtek semmit. Nekem lejárt a 12 állami félévem, ezért kérvényeznem kellett, hogy áttegyenek, mert maguktól csak szeptember környékén tettek volna, és akkor nem tudtam volna aug. végén kurzusokat felvenni. De később se küldtek semmit, csak Neptunon egy emailt.
2011. júl. 22. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!