Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Mikroökonómia és Makroökonómia...

Mikroökonómia és Makroökonómia korrepetálás egyetemen, de mennyiért?

Figyelt kérdés

Gondolkodom azon, hogy szeptembertől korrepetálni kellene az elsőéves egyetemistákat, mert nagyon sokan buknak meg Mikroökonómiából, csak még azt nem tudom, hogy milyen árat kérjek érte... Ahogy már a kérdésben írtam, egyetemről lenne szó. (ha ez számít az árba) :D


Természetesen nem lehúzásra menne, szeretném, hogyha mindkét félnek (nekem és nekik) is elfogadható lenne, de azért meg is érné nekem. Egyébként nem vagyok a tárgyakhoz hülye, majd ezzel akarok foglalkozni, úgyhogy még akár jól is jöhet... :D


Az mennyire elfogadható, ha valaki 1 órára (50 perc) jön és kb. 1000 forint? Esetleg ha többen jönnek, mondjuk hárman, akkor 1500... ? :D


Lehetőleg csak értelmes választ írjatok! Köszönöm! :D


2011. júl. 22. 22:39
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem 1000 Ft egy órára az teljesen rendben van, én annyiért elmennék sztem. :)
2011. júl. 22. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Corvinus?

Én matekból korrepetálok, 1 óra 2500Ft/ fő, ha ketten vagy hárman jönnek 2000Ft/fő, ja és 60 percesek az órák.

Általában a valszámmal van baj.

Sztm kérhetsz 1500/60 perc.

Nézd én nem érzem, hogy lehúznám őket, hidd el, hogy sok meló van vele, kapnak házit, javítva kapják vissza, miniteszteket kapnak, igyekszem személyre szabott lenni, sokszor onnan kezdjük, hogy a dobókocka, szóval én úgy érzem, hogy nekik is megéri és nekem is.

2011. júl. 23. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a válaszokat! :)


Egyébként nem, nem Corvinus egyetem, de nem is fővárosi, hanem "vidéki egyetem". (ú, de utálom ezt a kifejezést :D)


Igazság szerint én is adnék házit is, még akár próbavizsgát vagy próbazh-t is írhatnának az éles előtt, átbeszélnénk a hibáikat és hasonlók, csak az a gond, hogy valószínűleg azok jönnek felkészítésre, akik gyakorlatra sem jártak, előadásanyaguk sincs és bele sem néztek, mielőtt jönnek...

2011. júl. 23. 11:00
 4/9 anonim ***** válasza:

Igen erre számíthatsz, de a korrepetálás sajnos soha nem fáklyás menet, ezért írtam, hogy van ebnne meló.

Nézd aki bejár makrora vagy mikrora azok minimum egy kettest össze tudnak szedni.

Igen azok fognak járni akik lógnak, szóval egy percig ne szégyellj tőlük 1500-at kérni.

Az előadásanyagok általában hasonlóak, szóval kiindulási alapod lesz.:o)

2011. júl. 23. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

Köszi szépen, megfontolom még... :D Igazából nagyon sok tehetős jár az egyetemre, aki egy-egy este eliszik több ezer forintot, aztán vizsga előtt meg magyarázzák el nekik... Saját évfolyamunkon is volt, nem vállaltam, mert én is tanultam, meg ugye saját évfolyama az embernek...


Egyébként azt célszerű az elején lefixálni, hogy én megteszek mindent (fénymásolás, magyarázat, plusz feladat, próbazh és próbavizsga, de rajtuk múlik, hogy meglesz-e a tárgy? Mert lehet, hogy akik most kerülnek oda, nem igazán lesznek tisztában mindennel és nem lenne kedvem vitatkozni néhánnyal, hogy de, ő mennyit jött és nem lett meg neki...


Kíváncsi vagyok még a többi ember véleményére is, aki járt valakihez így, vagy pedig őt készítette fel egy felsőbb éves egyetemista. :)

2011. júl. 23. 20:50
 6/9 anonim ***** válasza:

Ha szegedi az egyetem,én megyek. :D Na jó nem,nem félek előre. :D

Szerintem 1500 teljesen reális,én magamból kiindulva nem költenék rá szívesen többet.

2011. júl. 24. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Ezt miből tanítják?:)
2011. júl. 24. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
Nálunk is lesz mikroökonómia és makroökonómia.Félek is tőle,mert egy jó pár éve /egy másik suliba/ épp,hogy átmentem,de azóta sincs fogalmam az egészről.Ha pesti vagy és gondolod privátban adhatnál valami elérhetőséget.
2011. júl. 26. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!


Miskolci Egyetemről lenne szó... :D Hát úgy gondolom, hogy lehet maradni kellene az 1 óra 1000 és 1,5 óra 1500 forintos árnál, azért az tűrhető, mert túl drágánál sem biztos, hogy jönnek... vagy megfontolom még, addig van idő... :)

2011. júl. 26. 23:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!