Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Egy jó fizika tanárt keresek...

Egy jó fizika tanárt keresek Dunaújvárosban, aki feltudna készíteni az érettségire, van itt olyan?

Figyelt kérdés

Olyan valakit keresek, aki külön tudna foglalkozni velem..


köszönöm a segítséget!


18/F


2011. júl. 23. 12:15
 1/3 anonim ***** válasza:

Én nem ajánlom a tanárokat.


A maxim kiadó könyveit, és hasonlókat ajánlok, továbbá a netes fórumokat + a könyvtárat.


Én jártam matektanárhoz tavaly, de csak az óradíjra utazott, és mindenféle fecnikre firkált amikből egy hét múlva már nem is emlékeztem a lényegre.


Hidd el, ez az a tárgy amit nem lehet szóbol megtanulni (csak nagyon fiatalon, ha fogékony rá az ember)


Továbbá ajánlom még az ÖVEGES JÓZSEF féle oktatófilmeket.


Öveges József professzor: Legkedvesebb kísérleteim a jutubon is fent vannak.


Továbbá ajánlom a Kiessling - Körner féle Hogyan oldjuk meg a fizika feladatokat című könyvét (csak 160 A5 ös oldal a lényeggel!)

2011. júl. 23. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
2011. júl. 23. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
2011. júl. 23. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!