Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » EKF-TTK biológiára vettek...

EKF-TTK biológiára vettek föl. Kreditátviteli kérelmet akarok beadni. Kérnek hozzá hitelesített tantárgyleírást! Szegeden tanultam előtte. Le kell menjek ilyenért Szegedre? Hogy működik ez egyáltalán?

Figyelt kérdés
2011. júl. 24. 15:30
 1/5 Wadliba válasza:
Szia! Fogalmam sincs:) de én is oda megyek!Te ki vagy?Én Niki 19é
2011. júl. 24. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 Wadliba válasza:
u.i.: van valami infód koleszról?
2011. júl. 24. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

én meg oda járok. Mit szeretnél tudni koleszról?

Van egy a Sas úton, az elég tré, ha nem vagy hozzászokva a kolihoz, akkor az fájni fog lehet. A többi a leányka úton, meg az Almagyar dombon van, azok a suli mellett vannak és igényesebbek. Pénzt illetve 8ezertől-15ezerig vannak, ha csak nem emeltek. Előfordulhat olyan és elő is fordult eddig mindig, hogy ki kell költöznötök napokra, minden cuccotokkal együtt, mert más vendégeknek kell átadni a helyeteket. Ilyenkor jó ha találtok valami más lakhatási lehetőséget. Egyébként nem olyan rossz, főleg ha az apartmanokban vagy.

2011. júl. 24. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 Wadliba válasza:
Azt szeretném tudni, hogy mennyire nehéz bejutni mert én 160 km -re lakok és utazgatni nem tudnék....
2011. júl. 24. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Albérlet is van!

Ha csak a km-ekre kapsz pontot akkor az 1,5 pontot jelent, mert 50km-enként ér egy fél pontot. Ha nincs más hátrányos helyzeted, akkor esélytelen a bejutás.

2011. júl. 24. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!