Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Mit csináljak ha felvettek,...

Mit csináljak ha felvettek, de nem akarok menni? :S

Figyelt kérdés
Felvettek az ELTE-re,de nem ngayon akarok oda meni :S Első helyen volt,de csak azért,mert vmit elrontottam sorrendmódosításkor :S Nyíregyházára akartam volna menni.Gondolom nincs már rá lehetőség h átjelentkezzek vagy igen? :S Valaki légyszi help
2011. júl. 24. 15:46
 1/6 Wadliba válasza:
100%
Miért nem akarsz? Sokan lennének a helyedben!Az én lánykámnak első helyen volt megjelölve de nem sikerült bejutnia, így most 160 km- re kell mennie egri fősulira megy... én a helyedben örülnék:) messze van neked?Tekintsd a sors kezének vagy csak egy kihívásnak de élj a lehetőséggel(szerintem:))
2011. júl. 24. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
74%
Szerintem is élj a lehetőséggel. Tényleg sokan lennének a helyedbe. Húgom is oda akart volna menni de alig érte el a szükséges pontszámot hozzá, teljesen el van kenődve miatta. Egyik ismerősöm se mehet oda.
2011. júl. 24. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Hát a barátnőm úgy fest hogy debrecenbe fog menni,és 250 kilométer nem kevés....:S Ezért gondoltam,h van-e vmi megoldás.
2011. júl. 24. 16:32
 4/6 anonim ***** válasza:

Nyíregyházára akartál vona menni? Én oda megyek!

Biztos hogy el lehet intézni valahogy, olyan nincs hogy nem! PL.:Ha ez fizetős szak, akkor monddazt hogy megváltoztak az anyagi körülményeid

2011. júl. 24. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Ha nem akarsz ELTE-s lenni (bár nem értem miért ne akarnál :D), nem mész el beiratkozni és kész. Attól viszont még nem vesznek át Nyíregyházára, onnan már kipottyantál a rendszerből. Annyit csinálhatsz, hogy köv. évben újra jelentkezel, és majd beszámítják az addig megszerzett kreditjeidet (ha ugyanarról a szakról van szó). Másrészt vedd figyelembe a diplomád értékét, a szerelem múlandó, na meg Nyíregyháza is messze van Debrecentől, úgysem találkoznátok minden nap.
2011. júl. 24. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Nyilván a kérdés kiírása óta szakítottál a barátnőddel :D egyetlen ember sem ér annyit, hogy ilyen fontos dolgot feláldozz érte, a másik meg az, hogy elvetted a helyet egy olyan embertől az egyetemen, akinek tényleg minden vágya volt oda bekerülni.....
2014. júl. 28. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!