Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Melyik egyetemre pótfelvételiz...

Melyik egyetemre pótfelvételizzek kommunikáció és médiatudomány szakra? BME, BGF, BKF? Melyiken a legjobb a képzés?

Figyelt kérdés
2011. júl. 25. 17:58
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:

Nem értem miért vagytok ilyen parasztok! Büfészak, sz*ar, mindenhol ezt olvasom! És ha az akkor mi van? Mi van ha valaki oda és csak oda akar járni holott kitűnő tanuló és okos is? Nem értem miért akarjátok megmondani más szakok mivel jobbak? Honnan tudjátok kiket vesznek fel és kiket nem? Inkább a kérdésre válaszoltatok volna!


Kérdező BKF-ről én is azt hallottam hogy nagyon rossz. Én is a BME-t javasolnám.

2011. júl. 26. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
50%
00:09 Más szak azért jobb, mert azokkal lehet is majd mit kezdeni ;)
2011. júl. 26. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
Biztosan végigcsináltad már ezt a szakot és évek óta munkát keresel evvel a diplomáddal azért tudod ennyire. Hát képzeld el nekem ahány ismerősöm oda járt mindnek van most munkája márpedig nem haverok vagy gazdagok! Jó lehet nem mindenki az RTL-nél vagy itt ott helyezkedett el de jó állásuk van!
2011. júl. 26. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:

Hello. Nemtom hol hallottátok, hogy a BKF nagyon rossz, jelenleg is piacvezető az országban. Sok ismerősöm van aki oda járt és elég jó állásokban tudott elhelyezkedni nagy részük- pl. HVG, de még sorolhatnám.

De ha gondoljátok nyugodtan tanuljatok kommunikációt a műszaki egyetemen, ott biztos nagyon értenek hozzá…

2011. júl. 26. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
Budapest TV-hez el lehet menni diploma nélkül is.
2011. júl. 26. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 A kérdező kommentje:
légyszíves segítsetek még, hogy mi alapján döntsek. elég fontos az ügy és a lehető legjobb helyre szeretnék menni, mert komolyan gondolom, hogy ezzel szeretnék foglalkozni.
2011. júl. 26. 15:52
 17/21 anonim ***** válasza:
Egy mecénást kell találnod. Ezen nehéz meglenni mivel általában bizalmiak az állások, de ha jó érzéked van a nyaláshoz lehet esélyed. Az iskola lényegtelen, sztem erre ne költs, válaszd az ingyeneset
2011. júl. 26. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
Az ember egész életében csak seggnyalással megy valamire. Bár az alapvető jó kapcsolatot nem nevezném seggnyalásnak de mindegy. Már középiskolában elkezdődik folytatódik egyetemen. És akkor mivan.
2011. júl. 26. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
A BME-GTK-s diploma is büfédiploma, csak úgy mondom :) (egy bme-s diák)
2011. júl. 28. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:

Menj az EKF-re Egerbe! Ott van a kommosoknak gyakorló tv, gyakorló újság, gyakorló rádió. Erős és elismert a képzés.

Most támogatják is a pótfelvételizőket!

[link]

2011. júl. 28. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!