Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » OKJ-s tanfolyamra jelentkezésk...

OKJ-s tanfolyamra jelentkezéskor kell felvételi vizsgát tenni, vagy csak be kell iratkozni? Ti végeztetek már ilyen tanfolyamot?

Figyelt kérdés
Ha igen milyet, használjátok-e a mindennapokban?
2011. júl. 26. 08:08
 1/5 anonim ***** válasza:
Én végeztem, de csak 1 évet amíg újrafelvételiztem egyetemre. Nekem csak simán be kellett iratkozni. Vinni bizonyítványokat satöbbi.
2011. júl. 26. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Nem kellett felvételi vizsgát tenni.:) De pl. ahol én voltam ott volt idegen nyelvből, informatikából szintfelmérő.

De ezek csak azért vannak,hogy felmérjék ki melyik csoportba kerüljön, nincs semmilyen tétje. :)

2011. júl. 26. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Nem kell felvételi vizsgát tenni csak beiratkozni.


Én elvégeztem egy középfokú 1 éves általános gazdasági és statisztikai ügyintéző képzést. Meg egy felsőfokú 2 éves banki szakügyintézőből elvégeztem már 1 évet + a 6 hetes nyári gyakorlatot.

2011. júl. 26. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Én végeztem felsőfokú OKJ-st. Mivel a jelentkezés nagyobb volt, mint a szabad helyek száma, felvételi vizsgát kellett tenni.
2012. ápr. 17. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Utolsó, milyen volt a felvételi vizsga?

Írásban volt?

2016. ápr. 17. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!