Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Ha koliba való jelentkezéskor...

Ha koliba való jelentkezéskor 18 éven felüli önálló személyként jelölöm meg magam, akkor nagyobb az esély hogy felvesznek, mintha a szüleim eltartottjaként?

Figyelt kérdés

Hallottam valakiől, hogy így több esélyem van rá hogy bekerülök. Ti tudtok erről valakit?

18/f


2011. márc. 23. 16:53
 1/2 anonim ***** válasza:

Nem hinném hogy működne, mivel jelentkezésnél olyat kell igazolni, hogy hány emberrel élsz egy háztastásban, és így mennyi az egy főre jutó jövedelem.

Ja és ez nem úgy megy hogy te most bejelölöd azt a rublikát hogy én most nem eltartott vagyok, ezeket minde hivatalos papírokkal kell igazolni.

2011. márc. 23. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
értem, köszönöm
2011. márc. 24. 14:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!