Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » El tudná valaki küldeni nekem...

El tudná valaki küldeni nekem a PTE-BTK magyar szakának első éves követelményeit? Vagy bármelyik egyetem MAGYAR szakának követelményeit\jegyzeteit? Link is jó lenne. Szeretnék tájékozott lenni, mikor odamegyek, és bármi jól jön!

Figyelt kérdés
El tudná valaki küldeni nekem a PTE-BTK magyar szakának első éves követelményeit? Vagy bármelyik egyetem MAGYAR szakának követelményeit\jegyzeteit? Link is jó lenne. Szeretnék tájékozott lenni, mikor odamegyek, és bármi jól jön! Előre is köszi!! :)
2011. júl. 26. 23:54
 1/3 anonim ***** válasza:
off: csak nem te is oda jössz? :)
2011. júl. 27. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Az ilyesmi gyakran évről-évre változik.

Amúgy meg szokd az önállóságot (mert senki nem fogja majd a kezed), menj fel a honlapra és nézelődj ott. Talán már a jövő évi tanterv, tanrend is fent van. A tanszékeknek ha van oldala, ott megtalálod az elmúlt évek követelményeit szerintem.

Nem vagyok magyar szakos, de a legtöbb suliban minden a neten van.

2011. júl. 27. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Egyenlőre úgy néz ki, hogy oda egyek! :)

Ezért is szeretnék tájékozódni előtte! :)

2011. júl. 27. 07:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!