Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Szerintetek könnyebb lenne...

Szerintetek könnyebb lenne elvégezni a Kaposvári Egyetem magyar szakát, mint a Pécsi Tudományegyetemét? És ha igen, miért?

Figyelt kérdés
Választás előtt állok, és számba szeretném venni az összes lehetőséget! Véleményeket, ötleteket várok a kérdéssel kapcsolatban! Előre is köszi!! :)
2011. júl. 29. 09:59
 1/3 anonim ***** válasza:
Ne a könnyűségi szint alapján válassz, hanem a minőség alapján. Ha csak diplomát akarsz, akkor menj valami habi szakra mint az andragógia, vagy valami hasonló alibi szak. A Pécsi Tudományegyetem messze az egyik legszínvonalasabb az országban, gondolom az ottani magyar szak is kicsit színvonalasabb, de ez csak akkor derül ki, amikor már ott vagy. Szerintem Pécsre menj, vagy ha mindenképpen magyart akarod, akkor esetleg számításba vehetnéd a szegedit. És mindenképpen menj el nyílt napokra. Ott is sok mindent meg fogsz tudni.
2011. júl. 29. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
De könnyebb, vagy sem? Engem ez érdekel igazán! :)
2011. júl. 29. 13:15
 3/3 anonim ***** válasza:
Ebben az esetben ne menj egyetemre, mert az egyetem nem könnyű.
2011. júl. 29. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!