Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Mérlegképes könyvelő vagy...

Mérlegképes könyvelő vagy idegen nyelvi titkár? (lent)

Figyelt kérdés
Közgazdasági szakközépbe jártam, közgázból érettségiztem, utána pedig elvégeztem ötödéven egy pénzügy-számviteli ügyintézőt. Mivel ezzel nem tudok elhelyezkedni, szeretnék még egy szakmát megszerezni. Még mindig ugyanebben az iskolában van olyan képzés is, hogy idegen nyelvi titkár, igaz ez két éves, de hátha ezzel jobban el tudnék helyezkedni. A másik lehetőség pedig (mivel megvan a pénzügyi-számviteli ügyintézőm), hogy elmegyek egy mérlegképes könyvelői tanfolyamra. Melyikkel járok jobban?
2011. júl. 28. 09:41
 1/1 anonim ***** válasza:

Rengeteg mérlegképes könyvelő van. Majdnem minden második embernek ez a szakmája. Sokan nem is tudnak megélni pont ezért.

Amúgy mindig azt válaszd, amit szeretsz csinálni. Melyikkel lennél boldogabb? Ha nem csinálnád szívesen a könyvelést, akkor úgyis mindegy, vagy ha nem szeretsz másoknak ugrálni, akkor meg titkárként szenvednél.

2011. júl. 28. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!