Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Hova érdemes beadnom a kollégi...

Hova érdemes beadnom a kollégiumi jelentkezésemet Szegeden?

Figyelt kérdés

Felvettek az SZTE TTIK Mérnök Informatikus szakára és most jelentkezni kollégiumba. Szerintetek melyik kollégiumba a legnagyobb az esély hogy felvesznek. A hivatalos állás szerint a következőkbe jelentkezhetek:

Herman Ottó „A” Kollégium és a Herman Ottó „B” Kollégium,

Károlyi Mihály Kollégium,

Móra Ferenc Kollégium,

Öthalmi Diáklakások.

Eredetileg az Öthalmiba szerettem volna, de belegondolva hogy milyen lehetőségei vannak az ott lakónak (saját fürdőszoba, internet, stb.) ez a luxus kategória, vagy tévedek. Na szóval melyik koleszt mondjátok a legesélyesebbnek? Főleg mivel csak 321 pontom volt felvételinél és a ponthatár 319 volt. Viszont az előnyt jelent hogy félárva vagyok.

A válaszokért előre is köszi!!!


2011. júl. 28. 11:15
 1/3 anonim ***** válasza:
Ennyi ponttal Móra és Herman esélytelen. Károlyi/Öthalmi.
2011. júl. 28. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Hát igen nekem is ez a kettő volt olyan hogy talán sikerülne, de nem tudom hogy mennyi esélyem van. Az egyik osztálytársam / volt osztálytársam is az Öthalmiba jelentkezik, viszont neki 400 fölött vannak a pontjai. Jó volna bekerülni oda.
2011. júl. 28. 13:10
 3/3 anonim ***** válasza:
A Károlyi lepukkant, viszont jó a közösség, és ide van a legnagyobb esélyed bekerülni, szinte biztos, hogy felvesznek. Az öthalmi is jó, de kevesebb az esélyed bekerülni.
2011. júl. 30. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!