Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Melyik jobb? Élelmiszermérnök...

Melyik jobb? Élelmiszermérnök v. betegápoló?

Figyelt kérdés
2011. júl. 31. 10:15
 1/9 anonim ***** válasza:
11%
Minden út a Mc Donald's-ba vezet:)
2011. júl. 31. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

az a bölcsészekre ill.a kommunikációsokra vonatkozik kedves első! :)

Sztem mérnök. Az többet keres. De tök más a kettő,azt döntsd el,hogy embereket szeretnél naponta ápolni vagy inkább gyárat látogatnál meg írósztal mellett ülnél?

2011. júl. 31. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim válasza:
Sztem külföldön az ápoló a nyerő, nyugatabbra akár 1 milliót is kereshetsz vele havonta
2011. aug. 2. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim válasza:
élelmiszermérnök ;)
2011. aug. 2. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 LD50 ***** válasza:
Én nem értem, melyik alternatív dimenzióban él az aki az élelmiszermérnököt választaná... Minden évben kb. 400 élelmiszermérnök végez, maga az iparág meg erőteljesen zsugorodik, az idősebb kollégák meg nem igen adják át a helyüket...
2012. márc. 9. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
ezt te honnan tudod? ilyet végeztél? csak azért kérdem,mert én is épp gondolkozom azon, hogy élelmiszermérnöknek tanuljak,ezek szerint nem érdemes?
2012. márc. 9. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 LD50 ***** válasza:

Barátom, én SZTE-MK-n végeztem, 2008-ban mint Élelmiszer-technológus mérnök. Mivel nyugat-dunántúli vagyok elsősorban erről a régióról nyilatkoznék: Halott. Pesten és az Alföldön nyilván jobb a helyzet, mondjuk félhalott. Pedig én még abból a fajtából vagyok akinek van némi gyakorlata is van amit tényleg úgy szereztem, hogy olyan helyen dolgoztam, ahol eddig bárki volt 2 hét után felmondott... Aztán nem megyek vele semmire.

Finoman szólva beszűkültek a lehetőségek. Meg hát a régi kollégák is foggal-körömmel ragaszkodnak a pozíciójukhoz. Egy-két multi kivételével elmondható az új arcokat nem igazán szeretik/hagyják érvényesülni...

2012. márc. 9. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Most érettségiztél?
2017. jún. 10. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Esetleg képalkotó
2017. jún. 10. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!